1.5KE47CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE47CA
JLCPCB Part #
C3719681
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 24A 40.2V 44.7V 64.8V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS