1.5KE47AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE47AHR0G
JLCPCB Part #
C2447493
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 24A 40.2V 44.7V 64.8V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS