1.5KE43CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE43CA
JLCPCB Part #
C3721019
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 26A 36.8V 40.9V 59.3V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS