1.5KE43AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE43AHR0G
JLCPCB Part #
C2447227
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 26A 36.8V 40.9V 59.3V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS