1.5KE400AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE400AH
JLCPCB Part #
C3706621
Description
1.5kW 2.8A 342V 380V 548V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS