1.5KE39CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE39CAHR0G
JLCPCB Part #
C2447004
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 29A 33.3V 37.1V 53.9V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS