1.5KE350CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE350CH
JLCPCB Part #
C19849655
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 284V 3.1A@10/1000us 385V 504V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS