1.5KE33AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE33AHR0G
JLCPCB Part #
C2447223
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 34A 45.7V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS