1.5KE250CAHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE250CAHR0G
JLCPCB Part #
C2447857
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 214V 237V 344V 4.5A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS