1.5KE20AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE20AH
JLCPCB Part #
C3708394
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 17.1V 19V 1uA 27.7V 56A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS