1.5KE180CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE180CH
JLCPCB Part #
C19849632
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 146V 198V 1uA 258V 6.1A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS