1.5KE180AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE180AHR0G
JLCPCB Part #
C2447261
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 154V 171V 1uA 246V 6.4A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS