1.5KE170CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE170CAH
JLCPCB Part #
C3709657
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 145V 162V 1uA 234V 6.7A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS