1.5KE130CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE130CH
JLCPCB Part #
C19849618
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 105V 143V 187V 1uA 8.4A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS