1.5KE120AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE120AHR0G
JLCPCB Part #
C2447283
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 102V 114V 165V 1uA 9.5A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS