1.5KE110AHR0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE110AHR0G
JLCPCB Part #
C2447277
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 10.3A 105V 152V 1uA 94V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS