FWF50809-S04S22TB
MFR.Part #
FWF50809-S04S22TB
JLCPCB Part #
C2834098
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10A 11mm 1x4P 250V 4 4P 5.08mm 8.5mm PA66 Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS