FWF39603-S10S22TB
MFR.Part #
FWF39603-S10S22TB
JLCPCB Part #
C2834162
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 10mm 12.7mm 1x10P 250V 3.96mm 6A Brass CH PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS