FWF39603-S04S22TB
MFR.Part #
FWF39603-S04S22TB
JLCPCB Part #
C456547
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.2mm 12.6mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 6A Brass CH PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS