FWF39602-S03B22W1B-E2
MFR.Part #
FWF39602-S03B22W1B-E2
JLCPCB Part #
C2833829
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14.4mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A Brass Right Angle Tin 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS