FWF39601-S10S22W1B-E49
MFR.Part #
FWF39601-S10S22W1B-E49
JLCPCB Part #
C2834415
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 250V 3.96mm 7A 8mm 9.4mm Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS