FWF39601-S05S22W1B-E234
MFR.Part #
FWF39601-S05S22W1B-E234
JLCPCB Part #
C2833875
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A 8mm 9.4mm Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS