FWF39601-S03S22W1B-E2
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FWF39601-S03S22W1B-E2
JLCPCB Part #
C2833747
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 8mm 9.4mm Brass Through Hole Tin 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS