FWF25402-S12B22W1B-A
MFR.Part #
FWF25402-S12B22W1B-A
JLCPCB Part #
C2834403
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.54mm 2.5A 250V 3.6mm 5.9mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS