FWF25402-S05B22W5B-A
MFR.Part #
FWF25402-S05B22W5B-A
JLCPCB Part #
C2834181
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13.6mm 1x5P 2.54mm 2.5A 250V 5 5.9mm 5P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS