FWF25402-S03B22W5B-A
MFR.Part #
FWF25402-S03B22W5B-A
JLCPCB Part #
C2834259
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 13.6mm 1x3P 2.54mm 2.5A 250V 3 3P 5.9mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS