FWF25019-S05B22W1B
MFR.Part #
FWF25019-S05B22W1B
JLCPCB Part #
C2834025
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.7mm 5P 7.5mm Brass Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS