FWF25012-S03S22W1B-E2
MFR.Part #
FWF25012-S03S22W1B-E2
JLCPCB Part #
C2833822
Package
Plugin,P=5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P (Missing 1P) 250V 2P (3P Missing 1P) 3 3A 5mm 6.2mm 7.2mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-2 插件,P=5mm Wire To Board Connector ROHS