FWF25012-S12S22W1B
MFR.Part #
FWF25012-S12S22W1B
JLCPCB Part #
C2834188
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A 6.2mm 7.2mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-2 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS