FWF25005-S02S22W1B
MFR.Part #
FWF25005-S02S22W1B
JLCPCB Part #
C2833746
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3.9mm 3A 6.2mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS