FWF25003-S02S22W5B
MFR.Part #
FWF25003-S02S22W5B
JLCPCB Part #
C2833722
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 4.9mm 6mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-2 White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS