FWF25001-S06S22W1B
MFR.Part #
FWF25001-S06S22W1B
JLCPCB Part #
C456611
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 5.7mm 6 6P 7mm Brass Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS