FWF25001-S05S24W5B
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FWF25001-S05S24W5B
JLCPCB Part #
C2833831
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.7mm 5P 7mm Brass Through Hole Tin White 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS