FWF15003-S08B26W5B
MFR.Part #
FWF15003-S08B26W5B
JLCPCB Part #
C2834339
Package
Push-Pull,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x8P 3.7mm 50V 6.1mm 8 8P Brass PA46 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS