FWF15001-S07S26W5B
MFR.Part #
FWF15001-S07S26W5B
JLCPCB Part #
C2834245
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x7P 3.7mm 4.5mm 50V 7 7P Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS