FWF15001-S02S26W5B
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FWF15001-S02S26W5B
JLCPCB Part #
C456605
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x2P 2 2P 3.7mm 4.5mm 50V Brass PA46 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS