FWF12505-S15S24W5M
MFR.Part #
FWF12505-S15S24W5M
JLCPCB Part #
C2834236
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 3.9mm 4.8mm Brass PA9T Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS