FID25402-143K6K
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FID25402-143K6K
JLCPCB Part #
C2834034
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2A 2x7P 7 Free Hanging IDC Connector P=2.54mm IDC Connectors ROHS