FFH25407-D12S1001K6K
MFR.Part #
FFH25407-D12S1001K6K
JLCPCB Part #
C2833950
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x6P 3A 8.5mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS