FFH25406-T06B1004K6K
MFR.Part #
FFH25406-T06B1004K6K
JLCPCB Part #
C2833719
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2.54mm 2.54mm 250V 3 3A 3x2P 6P 8.5mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS