FFH25402-S08B1004K6K
MFR.Part #
FFH25402-S08B1004K6K
JLCPCB Part #
C2833721
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 250V 3A 5.7mm 8P Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS