FFH12719-S20B1004K6K
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FFH12719-S20B1004K6K
JLCPCB Part #
C2834174
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.27mm 1A 1x20P 20P 250V 4.3mm Gold Phosphor bronze Right Angle Side Square Hole 弯插,P=1.27mm Female Headers ROHS