FFH12713-D16S1004K6K
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FFH12713-D16S1004K6K
JLCPCB Part #
C2833909
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.27mm 1.27mm 16P 1A 2 250V 2x8P 4.3mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS