FBH25401-D60S1001K6K
MFR.Part #
FBH25401-D60S1001K6K
JLCPCB Part #
C2834362
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x30P 30 3A IDC Header Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS