FBH25401-D10S1004K6K
MFR.Part #
FBH25401-D10S1004K6K
JLCPCB Part #
C2833830
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x5P 3A 5 IDC Header Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS