FBH25401-D06S1001K6K
Extended
Manufacturer
TXGA
MFR.Part #
FBH25401-D06S1001K6K
JLCPCB Part #
C2833845
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x3P 3 3A IDC Header Through Hole 插件,P=2.54mm IDC Connectors ROHS