FBB25401-F30S1005K6K
MFR.Part #
FBB25401-F30S1005K6K
JLCPCB Part #
C691201
Description
-25℃~+85℃ 2 2.54mm 250V 30P 3A Brass Gold Surface Mount,Vertical SMD Board-to-Board and Backplane Connector ROHS