FBB08008-M50S3003K6M
MFR.Part #
FBB08008-M50S3003K6M
JLCPCB Part #
C691188
Description
-35℃~+85℃ 0.8mm 2 500mA 50P 50V Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD Board-to-Board and Backplane Connector ROHS