FBB05009-M120S3013K6M
MFR.Part #
FBB05009-M120S3013K6M
JLCPCB Part #
C691160
Description
-40℃~+85℃ 0.5mm 12P 2 500mA 50V Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD Board-to-Board and Backplane Connector ROHS