FBB05007-M60S3103K6M
MFR.Part #
FBB05007-M60S3103K6M
JLCPCB Part #
C691154
Description
-35℃~+85℃ 0.5mm 2 500mA 50V 60P Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD Board-to-Board and Backplane Connector ROHS